Fixtures & Results for
Gender: Boys Region: London and the South
Age: 7 Season: 06/07

 

Round 1
Whitton School & Sports College (London) 6 v 8 Christ's School (London)
Christ's School (London) 0 v 4 Kings House School (London)
Hampton Community College (London) 4 v 10 Whitton School & Sports College (London)
Whitton School & Sports College (London) 4 v 12 Kings House School (London)
Hampton Community College (London) 0 v 16 Christ's School (London)
Christ's School (London) 0 v 4 Kings House School (London)
Hampton Community College (London) 4 v 10 Whitton School & Sports College (London)
Whitton School & Sports College (London) 4 v 12 Kings House School (London)
Christ's School (London) 16 v 0 Hampton Community College (London)
Hampton Community College (London) 0 v 14 Kings House School (London)
Group 1
St. Thomas More SSC (London) 12 v 0 Gladesmore School (London)
Aylward (London) 4 v 4 Woodside Secondary School (London)
Gladesmore School (London) 0 v 0 Aylward (London)
Highgate Wood School (London) 16 v 0 St. Thomas More SSC (London)
Aylward (London) 10 v 24 Highgate Wood School (London)
Gladesmore School (London) 0 v 26 Highgate Wood School (London)
Woodside Secondary School (London) 0 v 0 St. Thomas More SSC (London)
St. Thomas More SSC (London) 0 v 8 Aylward (London)
Highgate Wood School (London) 12 v 0 Woodside Secondary School (London)
Woodside Secondary School (London) 4 v 0 Gladesmore School (London)
Group 2
Robert Clack (London) 38 v 16 Brentwood County High School (London)
Group 3
Durston House (London) 10 v 6 Longford School (London)
Ruislip High School (London) 4 v 12 Elthorne Park High (London)
Ruislip High School (London) 0 v 14 Feltham School SSC (London)
Elthorne Park High (London) 6 v 12 Longford School (London)
Durston House (London) 8 v 8 Feltham School SSC (London)
Longford School (London) 6 v 4 Ruislip High School (London)
Elthorne Park High (London) 8 v 4 Feltham School SSC (London)
Ruislip High School (London) 0 v 16 Durston House (London)
Feltham (London) 6 v 4 Longford School (London)
Durston House (London) 16 v 4 Elthorne Park High (London)
Group 4
Sunbury Manor (London) 0 v 6 Hollyfield (London)
Southborough (London) 0 v 6 Sunbury Manor (London)
Richard Challoner (London) 14 v 4 Southborough (London)
Richard Challoner (London) 0 v 4 Hollyfield (London)
Southborough (London) 0 v 12 Hollyfield (London)
Tomlinscote (London) 0 v 22 Richard Challoner (London)
Tomlinscote (London) 0 v 4 Hollyfield (London)
Tomlinscote (London) 4 v 0 Sunbury Manor (London)
Tomlinscote (London) 12 v 6 Southborough (London)
Richard Challoner (London) 10 v 0 Sunbury Manor (London)
Group 5
St. Josephs College (London) 14 v 0 Lanfranc (London)
Edenham (London) 8 v 8 Lanfranc (London)
Greenshaw High School (London) 10 v 4 Carshalton High School (London)
Bexley Business Academy (London) 4 v 10 Rutlish School (London)
Whitgift School (London) 4 v 0 St. Josephs College (London)
Carshalton High School (London) 6 v 12 Bexley Business Academy (London)
Greenshaw High School (London) 0 v 12 Whitgift School (London)
Rutlish School (London) 8 v 0 Edenham (London)
St. Josephs College (London) 8 v 6 Bexley Business Academy (London)
Carshalton High School (London) 4 v 4 Lanfranc (London)
Greenshaw High School (London) 12 v 4 Edenham (London)
Lanfranc (London) 4 v 6 Bexley Business Academy (London)
Carshalton High School (London) 0 v 6 St. Josephs College (London)
Whitgift School (London) 12 v 0 Edenham (London)
Rutlish School (London) 8 v 6 Greenshaw High School (London)
Rutlish School (London) 0 v 0 Whitgift School (London)
Round Semi Finals
Highgate Wood School (London) 6 v 40 Kings House (London)
Hollyfield (London) 24 v 0 Robert Clack (London)
Round Final
Kings House (London) 22 v 8 Hollyfield (London)

 

 

 

Competition Finder

 

Find Competition