Fixtures & Results for
Gender: Boys Region: Midlands
Age: 7 Season: 11/12

 

Round 1
Group 1
Bishop Ullathorne (Coventry) 24 v 22 Ernesford Grange (Coventry)
Group 2
Hamilton (Leicester) 2 v 1 Lancaster Boys (Leicester)
Rushymead School (Leicester) 1 v 4 Hamilton (Leicester)
Rushymead School (Leicester) 0 v 4 Lancaster Boys (Leicester)
Group 3
Willenhall (Birmingham) 16 v 0 Great Barr (Birmingham)
Willenhall (Birmingham) 12 v 0 Cardinal Wiseman (Birmingham)
Great Barr (Birmingham) 8 v 20 Cardinal Wiseman (Birmingham)
Group 4
Abbyfield (Northampton) 3 v 2 Radcliffe (Northampton)
Group 5
Kirk Hallam (Derbyshire) 4 v 4 Derby Moor (Derbyshire)
Wilesthorpe (Derbyshire) 2 v 1 Long Eaton (Derbyshire)
Long Eaton (Derbyshire) 5 v 3 Kirk Hallam (Derbyshire)
Wilesthorpe (Derbyshire) 5 v 2 Derby Moor (Derbyshire)
Long Eaton (Derbyshire) 3 v 3 Wilesthorpe (Derbyshire)
Frederick Gent C (Derbyshire) 1 v 4 Heanorgate (Derbyshire)
Frederick Gent B (Derbyshire) 2 v 2 Eckington (Derbyshire)
Frederick Gent A (Derbyshire) 6 v 2 Frederick Gent C (Derbyshire)
Heanorgate (Derbyshire) 4 v 3 Eckington (Derbyshire)
Frederick Gent B (Derbyshire) 4 v 1 Frederick Gent C (Derbyshire)
Heanorgate (Derbyshire) 2 v 3 Frederick Gent A (Derbyshire)
Frederick Gent A (Derbyshire) 6 v 3 Frederick Gent B (Derbyshire)
Long Eaton (Derbyshire) 4 v 3 Derby Moor (Derbyshire)
Kirk Hallam (Derbyshire) 4 v 5 Wilesthorpe (Derbyshire)
Group 6
Bramcote Park A (Nottingham) 16 v 4 Bramcote Park B (Nottingham)
Bramcote Park B (Nottingham) 8 v 16 George Spencer Academy (Nottingham)
Bramcote Park A (Nottingham) 0 v 16 George Spencer Academy (Nottingham)
George Spencer Academy (Nottingham) 8 v 12 Hadden Park High (Nottingham)
Alderman White (Nottingham) 16 v 4 Bramcote Park B (Nottingham)
Alderman White (Nottingham) 0 v 16 Hadden Park High (Nottingham)
Alderman White (Nottingham) 0 v 16 George Spencer Academy (Nottingham)
Bramcote Park B (Nottingham) 0 v 20 Hadden Park High (Nottingham)
Alderman White (Nottingham) 8 v 8 Bramcote Park A (Nottingham)
Bramcote Park A (Nottingham) 4 v 16 Hadden Park High (Nottingham)
Group 7
Charlton (Telford) 0 v 20 Burton Borough (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 12 v 6 Burton Borough (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 12 v 4 Charlton (Telford)
Burton Borough (Telford) 28 v 2 Sutherland (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 12 v 8 Sutherland (Telford)
Charlton (Telford) 16 v 16 Sutherland (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 0 v 28 Burton Borough (Telford)
Group 8
Moreton (Wolverhampton) 20 v 0 Colton Hills Community School (Wolverhampton)
Round 2
Group 5
City v Country
Wilesthorpe (Derbyshire) 20 v 24 Frederick Gent (Derbyshire)
Group 6
City v Country
George Spencer Academy (Nottingham) 16 v 4 Hadden Park High (Nottingham)
Round 3
Frederick Gent (Derbyshire) 8 v 0 Hadden Park High (Nottingham)
Wilesthorpe (Derbyshire) 16 v 16 Hadden Park High (Nottingham)
tbc
Bishop Ullathorne (Coventry) v Willenhall (Birmingham)
Wilesthorpe (Derbyshire) 16 v 12 George Spencer Academy (Nottingham)
Abbyfield (Northampton) 22 v 8 Hamilton (Leicester)
Burton Borough (Telford) 68 v 0 Moreton (Wolverhampton)
Frederick Gent (Derbyshire) 16 v 8 George Spencer Academy (Nottingham)
Round 4
Frederick Gent (Derbyshire) 26 v 16 Abbyfield (Northampton)
Burton Borough (Telford) 24 v 0 Bishop Ullathorne (Coventry)
Round 5
Finals Day, Haslams, Derby
Burton Borough (Telford) 48 v 0 Frederick Gent (Derbyshire)

 

 

 

Competition Finder

 

Find Competition