Fixtures & Results for
Gender: Boys Region: Midlands
Age: 7 Season: 10/11

 

Round 1
Group 1
Westwood (Coventry) 0 v 24 Bishop Ullathorne A (Coventry)
Westwood (Coventry) 4 v 6 Barrs Hill (Coventry)
Bishop Ullathorne B (Coventry) 10 v 8 Coundon Court (Coventry)
Coudon Court (Coventry) 18 v 14 Barrs Hill (Coventry)
Bishop Ullathorne A (Coventry) 30 v 0 Coundon Court (Coventry)
Bishop Ullathorne B (Coventry) 10 v 12 Barrs Hill (Coventry)
Westwood (Coventry) 6 v 8 Coudon Court (Coventry)
Westwood (Coventry) 4 v 4 Bishop Ullathorne B (Coventry)
Group 2
Ridgeway (Redditch) 16 v 8 Woodfield (Redditch)
Walkwood (Redditch) 16 v 8 Woodfield (Redditch)
Group 3
Kingsbury (Birmingham) 24 v 0 Leasowes (Birmingham)
Great Barr (Birmingham) 4 v 0 Cardinal Wiseman (Birmingham)
Great Barr (Birmingham) 4 v 0 St Edmund Campion (Birmingham)
Cardinal Wiseman (Birmingham) 4 v 24 St Edmund Campion (Birmingham)
Group 4
Abbyfield (Northampton) v Radcliffe (Northampton)
Abbyfield (Northampton) 12 v 12 Radcliffe (Northampton)
Thomas Beckett (Northampton) 0 v 18 Radcliffe (Northampton)
Thomas Beckett (Northampton) 0 v 12 Abbyfield (Northampton)
Radcliffe (Northampton) 18 v 6 Thomas Beckett (Northampton)
Abbyfield (Northampton) 12 v 12 Thomas Beckett (Northampton)
Group 5
Lees Brook (Derbyshire City) 14 v 4 Landau Forte (Derbyshire City)
Frederick Gent A (Derbyshire) 12 v 0 Eckington (Derbyshire)
Frederick Gent B (Derbyshire) 14 v 4 Eckington (Derbyshire)
Frederick Gent A (Derbyshire) 12 v 8 Frederick Gent B (Derbyshire)
Group 7
Wrockwardine Wood (Telford) 16 v 4 Sutherland (Telford)
Burton Borough (Telford) 32 v 0 Sutherland (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 24 v 0 Lord Silkin (Telford)
Sutherland (Telford) 8 v 16 Lord Silkin (Telford)
Wrockwardine Wood (Telford) 0 v 4 Burton Borough (Telford)
Lord Silkin (Telford) 8 v 28 Burton Borough (Telford)
Round 2
Group 1
Bishop Ullathorne A (Coventry) 20 v 10 Bishop Ullathorne B (Coventry)
Group 2
Walkwood (Redditch) 20 v 12 Ridgeway (Redditch)
Group 3
St Edmund Campion (Birmingham) 40 v 16 Great Barr (Birmingham)
Group 4
Radcliffe (Northampton) 14 v 8 Abbyfield (Northampton)
Group 5
Lees Brook (Derbyshire City) 8 v 12 Frederick Gent A (Derbyshire)
Group 7
Wrockwardine Wood (Telford) 4 v 8 Burton Borough (Telford)
Round 3
Bishop Ullathorne (Coventry) 36 v 12 Walkwood (Redditch)
Edmund Campion (Birmingham) 16 v 12 Burton Borough (Telford)
Round 4
Frederick Gent (Derbyshire) 18 v 12 Radcliffe (Northampton)
Bishop Ullathorne (Coventry) 18 v 16 St Edmund Campion (Birmingham)
Woodbrook Vale (Leicestershire) 8 v 12 Frederick Gent (Derbyshire)
Woodbrook Vale (Leicestershire) 8 v 12 Radcliffe (Northampton)
Round 5
Midlands Final February 10th 2011
Bishop Ullathorne (Coventry) 32 v 10 Frederick Gent (Derbyshire)
Round Last 16
v

 

 

 

Competition Finder

 

Find Competition